Aktif ileti telefon numaraları

aktif ileti logo Aktif ileti telefon numaraları
Merhaba arkadaslar aradıgınız konunun detayı hemen aşagıdadır sorularınız için yorum bırakın lütfen..
Adres Büyükdere Caddesi No:241 Kat:3
Şehir ve PK Maslak / İstanbul – 34398
Aktif Çağrı Merkezi 444 03 27
Mobil Santral Tel. (0532) 111 22 22
Fax. (0212) 355 35 55

Sıra Bölge Adı Temsilci Adı
1
Adana-Ceyhan İSA KABAK
2
Adana-Kozan CEMAL KAYA
3
Adana-Seyhan NİHAT KAPLAN
4
Adana-Yeşiloba HALİL İBRAHİM KÖSE
5
Adana-Yüreğir CUMALİ KAPLAN
6
Adana ŞIH AHMET ATLIHAN
7
Adapazarı RAMAZAN ÖZTÜRK
8
Adıyaman FAHRİ ASLAN


9
Adp-Karasu MUSTAFA ÖZTÜRK
10
Afyon-Dinar İBRAHİM ÇINAR
11
Afyon U.MELİH ÇETİNBAŞ
12
Ağrı-D.Beyazıt recep güner
13
Ağrı ADEM EDİZ
14
Aksaray ŞENYURT MERCAN
15
Amasya-Merzifon FERHAT GÜREL
16
Amasya HATİCE TEMÜR
17
Ank-Altındağ MAZLUM HOŞAFÇI
18
Ank-Batıkent HÜSEYİN AYDINALP
19
Ank-Çankaya ALİ İÇÖZ
20
Ank-Çayyolu DURALİ ÖZDEMİR (ÇAYYOLU)
21
Ank-Çubuk GÜNGÖR CENGİZ ATMACA
22
Ank-Dikmen YASEMİN ŞAHİN
23
Ank-Eryaman NECLA ŞAHİN
24
Ank-Etimesgut LEVENT GÜNER
25
Ank-Gölbaşı ALİ İHSAN BÖLÜKBAŞ
26
Ank-Kazan TAHA DEVLET
27
Ank-Keçiören SİMGE DAĞLIOĞLU
28
Ank-Kızılay MURAT SARIASLAN
29
Ank-Mamak YUSUF SARI
30
Ank-Polatlı SİNAN ONARAN
31
Ank-Sincan HALİL ÇAĞ
32
Ank-Y.Mahalle DURALİ ÖZDEMİR
33
Ankara-Yıldız ERHAN ÇELİKSU
34
Ant-Konyaaltı SERVET ÇOBAN
35
Ant-Korkuteli ALİ KAVCAR
36
Ant-Kumluca AYŞE KÖPRÜCÜ
37
Ant-Manavgat HAKKI ÇETİNKAYA
38
Ant-Muratpaşa EKREM KIRAS
39
Ant-Serik yusuf sekin
40
Antalya-Aksu BAHATTİN TÜRKMEN
41
Antalya-Alanya İLKNUR GÖKGÜR
42
Antalya-Dokuma RAHİME BELKIS YILDIZLI
43
Antalya-Gazipaşa süleyman özgün
44
Antalya-Kemer MEHMET MEHDİ SUNCA
45
Antalya-Kepez MAKBULE SUDURAN
46
Antalya Alpaslan YEĞEN
47
Ardahan SERHAT ARSLANGÖRÜR
48
Artvin ALİ GÜREL
49
Aydın-Kuşadası MÜMTAZ TAY (KUŞADASI)
50
Aydın-Nazilli HÜSEYİN ÖZGEN
51
Aydın-Söke MEHMET AKAR
52
Aydın MÜMTAZ TAY
53
Balikesir-Ayvalık YUNUS KADIRHAN
54
Balikesir-Bandırma YİĞİT ÖZDEMİR
55
Balikesir-Burhaniye KAMİL AKDURAN
56
Balikesir-Edremit ÖMER SEZGİN
57
Balikesir-Gönen YİĞİT ÖZDEMİR (BESİR GÖNEN
58
Balikesir-Karesi ERSİN AVCI
59
Balikesir-Kurtdereli KADİR GÖNÜL
60
Bartın MEHMET TEL
61
Batman SERVET ÖZBEY
62
Bayburt AYDIN CİLARA
63
Bilecik GÖKHAN SEREN
64
Bingöl HÜSNÜ AYDOĞDU
65
Bitlis CENGİZ EKİN
66
Bolu-Gerede BAYRAM SERİM
67
Bolu SAVAŞ KAHVECİ
68
Burdur MUSTAFA SARI
69
Bursa-Gemlik UĞUR APARI
70
Bursa-İnegöl NURCAN DİKME
71
Bursa-Kestel HARUN ÇAN
72
Bursa-Mudanya LOKMAN DELİGÖZ
73
Bursa-Nilüfer DUYGU ÖZDEMİR
74
Bursa-Osmangazi AYKUT ÖZDEMİR
75
Bursa-Yıldırım EMRAH BAŞARAN
76
Bursa MUHARREM BEKTAŞ
77
Çanakkale-Biga AYHAN CENGİZ
78
Çanakkale ŞÜKRÜ AKOVA
79
Çankırı AHMET KAPDAN
80
Çorum ATİLLA MUMCU
81
D.Bakır-Bağlar HASAN TUNÇ
82
D.Bakır-Ofis İHSAN SÖYLER
83
Denizli-Çivril HASAN HÜSEYİN AKYOL
84
Denizli-Tavas MUZAFFER USLUĞ
85
Denizli HASAN HÜSEYİN AKYOL
86
Düzce KENAN AYKAŞ
87
Edirne-Keşan HÜROL GÜRKAN
88
Edirne-Uzunköprü GÖKHAN TUFAN
89
Edirne ŞENER ŞENTÜRK
90
Elazığ İLHAN CÖMERT
91
ERİŞİM DIŞI ADRES BÜLENT ATAKAN
92
Erz-Horasan ÇETİN GÜNER
93
Erz-Oltu İSMAİL HAKKI PİRİM
94
Erzincan SİNAN SARIOĞLU
95
Erzurum VEDAT GÜNER
96
Esk-Odunpazarı HÜSAMETTIN KABAL
97
Esk-Tepebaşı YASEMİN AĞAÇGÖZGÜ
98
Gebze NEVZAT AZİZAN
99
Giresun SONER KARAHÜSEYİNOĞLU
100
Gümüşhane MURAT GÜNER-Güm.
101
Gzntp-Nizip HALİL BOZKURT
102
Gzntp-Şahinbey ADEM KÖSE
103
Gzntp-Şehitkamil BİROL ANLAŞ
104
Hakkari PİRUZBEY PARLAK
105
Hatay-Dörtyol RIZA ZÜVEYKLİ
106
Hatay-İskenderun MAHMUT ŞENER
107
Hatay ESTIR ÇATALKAYA
108
Iğdır MUHAMMET ZEKİ AKKUŞ
109
Isparta-Yalvaç MERAL SARI
110
Isparta ZEKERİYA YAVUZ
111
IST GEN MD. AKTİF İLETİ A.Ş.
112
İst-Arnavutköy YAŞAR ÜNSAL KEÇECİ
113
İst-Ataşehir ERDAL SEZGİN
114
İst-Avcılar HANİFE ÇAKMAK
115
İst-B.Çekmece FERHAT SİNCU
116
İst-Bağcılar MUSTAFA KAYA.
117
İst-Bahçelievler MESUT AKINCI
118
İst-Bakırköy MEVLÜT KAYA
119
İst-Bayrampaşa TEMEL KARADENİZ
120
İst-Beşiktaş SAFRAN PEHLİVAN
121
İst-Beykoz ENVER ÖZLÜK
122
İst-Beyoğlu TAHİR HASKILIÇ
123
İst-Bostancı ERDAL SEZGİN
124
İst-Çamlıca ERDAL SEZGİN
125
İst-Çekmeköy RAHMİ DEĞİRMENCİ
126
İst-Dudullu GÖKHAN BARDAK
127
İst-Erengazi MURAT KAYABAŞI
128
İst-Esenler SERKAN KARADENİZ
129
İst-Esenyurt FERHAT SİNCU
130
İst-Eyüp FİKRİ AKBAŞ
131
İst-Fatih SERHAT AKKAYA
132
İst-Fenerbahçe İSA SAĞIR
133
İst-Gop SERKAN KEÇEÇİ
134
İst-Güneşli HASAN BÜYÜKBIYIKLI
135
İst-Güngören VEYSEL BİNİCİ
136
İst-Hadımköy FERHAT SİNCU
137
İst-İkitelli TOLGA KEÇECİ
138
İst-Kağıthane NİHAT ERCAN
139
İst-Kartal SUNA TÜMER
140
İst-Kozyatağı ERDAL SEZGİN
141
İst-Kurtköy ERDAL SEZGİN
142
İst-Maltepe ERSİN ASMA
143
İst-Orhanlı İBRAHİM KESİMOĞLU
144
İst-Pendik ERDAL SEZGİN
145
İst-Sancaktepe ERDAL SEZGİN
146
İst-Sarıyer SAFRAN PEHLİVAN
147
İst-Sefaköy ERHAN SADIKOĞLU
148
İst-Silivri TAN PAPATYA
149
İst-Sultanbeyli İLKER ÇELİK
150
İst-Şile SUNA TÜMER
151
İst-Şirinevler DİLEK YILMAZ KISIKKAYA
152
İst-Şişli İBRAHİM GÜNDOĞDU
153
İst-Ümraniye AYSEL DENİZ
154
İst-Üsküdar MEHMET ÜRPER
155
İst-Z.Köy/Kilyos SAFRAN PEHLİVAN
156
İst-Zeytinburnu TEMEL KARADENİZ
157
İst – OSEM Destek HALİS YILDIRIM
158
İst OFOP-KK KK Ön Hazırlık
159
İzmir-Balçova MEMET BAYRAM YÜCEL
160
İzmir-Bayraklı DERYA KURTER CAN
161
İzmir-Bergama HALİL İBRAHİM BAKIR
162
İzmir-Buca ÜNAL ÇALIŞKAN
163
İzmir-Çamdibi RIZA ÜNSAL
164
İzmir-Çeşme OFİS KODU (İZMİR-ÇEŞME)
165
İzmir-Çiğli ŞENOL ERGENE
166
İzmir-Gaziemir ALİ YILDIRIM
167
İzmir-Karabağlar AKIN KANIK
168
İzmir-Karşıyaka MÜRSEL ÇELİK
169
İzmir-Kemalpaşa CÜNEYT ACIMAZ
170
İzmir-Konak RIZA ÜNSAL
171
İzmir-Menemen NİHAT ALTUN
172
İzmir-Ödemiş ENVER YOLDAŞ
173
İzmir METİN ŞAHİN
174
İzmit EROL ALBAYRAK
175
Kahramanmaraş MEHMET CİHANGİROĞLU
176
Karabük CAVİT ATAMAN
177
Karaman YAŞAR ÜZÜM
178
Kars AHMET KIRMIZITAŞ
179
Kastamonu-Bozkurt AYŞE TÜFEKÇİ
180
Kastamonu FAHRİ TÜFEKÇİ
181
Kayseri BARIŞ KARACAN
182
Kdz-Ereğli ŞAKİR ŞAHİN
183
Kıbrıs – Girne METİN YILMAZ
184
Kıbrıs – Lefkoşa METİN YILMAZ
185
Kıbrıs – Magosa METİN YILMAZ
186
Kırıkkale KADİR GÜNER
187
Kırklareli-Lüleburgaz ERGUN YILDIRIM
188
Kırklareli MURAT YILDIZTEKİN
189
Kırşehir ŞENOL ACAR
190
Kilis BİROL ANLAŞ
191
Kmş-Elbistan EYÜP CİHANGİROĞLU
192
Kocaeli-Darıca EMİNE VEZİROĞLU
193
Kocaeli-Gölcük KÜRŞAT KOCATÜRK
194
Kocaeli-Kartepe HÜSEYİN ERER
195
Kocaeli-Körfez HASAN ÖRÇEN
196
Kocaeli HÜSEYİN ERER
197
Konya-Akşehir İSMAİL GÜLER
198
Konya-Beyşehir HASAN ŞENER
199
Konya-Ereğli YAŞAR ÜZÜM
200
Konya-Kulu İSMAİL SAĞLAM
201
Konya-Meram ORHAN DEMİREL
202
Konya-Mevlana ZEKERİYA SIVACIOĞLU
203
Konya-Selçuklu GÜLSÜM TÜRKMEN
204
Kütahya-Gediz BAHADIR ERMİŞ
205
Kütahya-Tavşanlı EROL KAHRAMAN
206
Kütahya ŞEVKİ DEMİR
207
Malatya MEHMET TAPAN
208
Manisa-Akhisar GÜLNUR ONUK
209
Manisa-Salihli UMUT ÖZDEMİR
210
Manisa GÜLNUR ONUK
211
Mardin-Kızıltepe ŞEYHMUS ÇOLTU
212
Mardin MEHMET SALİH TANİ
213
Mersin-Anamur NAİLE ARAÇAL
214
Mersin-Erdemli GÜLÇİN SENAR
215
Mersin-Tarsus OKAN KÖSE
216
Mersin ERSOY KAYHAN
217
Muğla-Bodrum Merkez ERHAN DİNÇER
218
Muğla-Fethiye MEHMET MUHAMMET ZİYA DİLEMEK
219
Muğla-Marmaris HASAN KELCİ
220
Muğla-Milas FERHAN DİNÇER
221
Muğla-Ortaca MUSTAFA GÜRCÜ
222
Muğla TÜRKAN ÖZBEK
223
Muş FETHULLAH ULAŞ
224
Nevşehir MEHMET DEMİRBAŞ
225
Niğde İBRAHİM ÇALKAN
226
Ordu-Fatsa MEHMET KAYIRICI
227
Ordu İLKER SAMİ TORUN
228
Osmaniye – Kadirli HALİL ÇARPANALI
229
Osmaniye YUSUF ÜNAL
230
Rize-Pazar HÜLYA AYDIN
231
Rize SAFİYE ÇAKAN
232
Samsun-Bafra FİRDEVS KURT
233
Samsun-Çarşamba BURHAN KAYA
234
Samsun MELTEM YİĞİT
235
Siirt TARIK ERES
236
Sinop ZAFER EKMEKÇİ
237
Sivas-Kangal GÜLŞAH KAVAL
238
Sivas-Suşehri BİLAL KARA
239
Sivas ŞERİF KOÇAK
240
Şanlıurfa-Viranşehir İDRİS ÖNCEL
241
Şanlıurfa NAİF GÜZELAK
242
Şırnak-Cizre MESUT ÖNCEL
243
Şırnak MEHMET NEVZAT ERES
244
Tekirdağ-Çorlu HASAN BENEK
245
Tekirdağ-Malkara HASAN GÜNGÖR
246
Tekirdağ ELİF BAYDAR(TEKİRDAĞ)
247
Tokat-Erbaa METİN SAĞIR
248
Tokat-Niksar MEHMET TOK
249
Tokat-Zile YALÇIN BAYRAMOĞLU
250
Tokat FİKRET NEYİŞ
251
Trabzon-Beşirli AHMET ALTINDAŞ
252
Trabzon-Of İHSAN AYDIN
253
Trabzon AKIN ŞAHİN
254
Tunceli MAHMUT SARIOĞLU
255
Uşak MURAT BİTİR
256
Van-Erciş RAMAZAN AKYILDIZ
257
Van HAMİT KARTAL
258
Yalova ONUR SÖYLER
259
Yozgat-Sorgun BATUHAN YAĞCI
260
Yozgat MEHMET TOKER
261
Zonguldak-Çaycuma SEZGİN YALÇIN
262
Zonguldak oktay kaya

Bu Yazıda Neler Var: