Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme

Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme yazımıza başlıyoruz. Bu oyunu bilmeyen yoktur. Varsa da çok şey kaybetmiştir. Küçük ve zevkli oyunların 1. sırasında gelir. Basit pc oyunlarının en güzellerindendir. Bir mevzidesiniz. Size saldıran onlarca asker tank top ve uçak helikopter paraşütçüler her şey var. Siz mevziiyi en güzel şekilde korumakla mükellefsiniz. Stratejik bir oyun olmasa da harika bir rpg savaş oyunudur. Oyunun başlangıç aşamasından bir kare vereyim.
61bd4  beach head 2002 başlama Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme Bu kareden görebilirsiniz. Şimdi bu oyunda başladık senaryoda size düşman askerleri saldırıyor. Bir çok bomba paketleri üzerinize atılıyor. Sizde ki silahlar belli. Füze top ve normal otomatik silah. Füze ilk levelde 8 tane mermisi ile geliyor. Sonradan bu düşüyor. Topta 6 tane mermi var. Otomatik silah sınırsız. Yapacağınız tek şey var gücünüzle savaşmak. Füze ile helikopter yok etmek şöyle.
61bd4  beach head helikopter vurma Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme

Beach Head 2002 oyunu seveceğiniz eski bir oyundur. En dandik bilgisayara bile kurulabilir. Burada paylaştığımız oyunu çok seveceksiniz. Oyunda ki görsellerden bile ne kadar zevkli olduğunu görebilirsiniz.
61bd4  beach head top ateşi Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme

Oyuna başladıktan sonra sizi sürükleyici ve tadını damağınızda bırakan bir yapısı var. 10 sene önce oynamama rağmen hala özlüyorum arada bir oynuyorum. Burada arkadaşlar verdiğimiz rar dosyasından oyunu çıkarın. Resimli bir şekilde beach head 202 yazan dosyayı masa üstüne kısa yol olarak gönderin. Sonra çalıştırın. Oyun full sürümdür. crack gibi vs bir şey istemez.

61bd4  beach head 2002 normal silahla ateş Beach Head 2002 Tanıtımı ve İndirme

Aşağıdaki linkten oyunu indirip kurabilirsiniz. Oyun paketleri yayınlamaya devam edeceğiz. Sizin istediğiniz oyun tanıtımları varsa lütfen yorum olarak yada iletişim menüsünden bize bildirin.

https://rapidshare.com/files/878027777/Beachhead_2000_2002_all_in_one.rar

Bu Yazıda Neler Var: